Latest updates
عزيزاني که   مايل به    همکاري در بخش ترجمه هستند ميتوانند آثار خود   را همراه با    توضيحات (مانند ترجمه‌هايي که اکنون روي سايت هست)  براي  ما   ارسال کنند،    که   در    صورت    احراز استاندارهاي   سايت    با     نام خودشان روي  سايت    گذاشته مي‌شود.
در   بخش   ترجمه   نيز    همانطور که واقف  هستيد  يک   اثر   هنري به تعداد مخاطب  مي‌تواند مفهوم و معنا     داشته    باشد،    پس   در ترجمه سعي شده  از  ترجمه   آزاد استفاده  نشود  و  حق  انتخاب در   اختيار    مخاطب   قرار   گيرد گرچه توضيحات   لازم   هم   در کنار ترجمه ارائه شده است.
07/17/2014
گروه بلک سبث کار خود را از سال 1968 آغاز کرد
Made in Iran. All member work copyright of respective owner, otherwise ©2014 poetryofmusic.com translate lyric and poetry. All rights reserved.
s. z.
MEMBERS AND BIOgraphy
PANTERA
Music drives you. It wakes you up, it gets you pumping. And, at the end of the day, the correct tune will chill you down.

When I tried to play something and screwed up, I'd hear some other note that would come into play. Then I started trying different things to find the beauty in it.

It kills me when I see some metal band trying to pass themselves off as an 'alternative band.'
Dimebag Darrell
دايمبگ دارل به همراه برادرش پايه گذاران گروه‌هاي pantra و  Damageplan بودند.

وي در مصاحبه‌اي با مجله‌ي گيتار ورلد مي‌گويد که اگر ace frehly  نبود، دايمبگ دارلي هم به وجود نمي‌آمد.

8 دسامبر 2004 دارل دايمبگ به وسيله يکي از حاضرين در کنسرت، بر روي صحنه تير خورد و جان به جان‌آفرين تسليم کرد.(در آن حادثه 3 نفر ديگر کشته شدند و 7 نفر زخمي.)

دايمبگ دارل از سوي مجله رولينگ استون در رده نود و دوم از 100 گيتاريست برتر قرار دارد.
With all his greatness and accomplishments on the guitar, Dime will be missed more for his giving personality, charisma, caring for others, love and most of all his HEART!! Twice as big as the state of TEXAS!!!!!!!!!!!! Dime gave it all every day to each and every one of us and our lives have forever been hollowed without him...Thanks to all of you for reaching out to us in this time of our immeasurable loss. REST IN PEACE BROTHER DIME!!!!!!
Vinnie Paul
ويني پال به همراه برادرش پايه گذاران گروه‌هاي pantra و  Damageplan بودند.

ويني ، از پتر کيريس را به عنوان تاثير گذارترين فرد در زمينه زندگي هنري خود نام مي‌برد.  


I tried to take heavy metal... and balled it up and chopped it in half and really tried to create a new form of energy. I really tried to re-shape extreme music as I see it through my eyes.

At least in my life, I cannot hold onto grudges. It's a waste of energy, a waste of time.

I love to play guitar. I've been writing my own songs on the axe since I was nine years old. I suck at leads.

I wake up, and I'll just start reading and trying to brace myself for the rest of the day, and all the while I'm doing that, I'm kicking myself mentally.
Phil Anselmo
فيل انسلمو از آلبوم چهارم پنترا به اين گروه پيوست و با توجه به سبک خواندن خود مسير گروه را به کلي عوض کرد و شکل جدي‌تري به پنترا داد.

در 13 جولاي 1996 فيل انسلمو
به اثر مصرف هروئين اوردوز کرد.پس از اينکه قلبش تقريبا 5 دقيقه از کار افتاده بود به او آدرنالين تزريق کردند و وي را به بيمارستان بردند که البته انسلمو بسيار خوش‌شانس بود و دوباره به زندگي بازگشت و از هم‌گروهي‌هايش عذر خواهي کرد و گفت که ديگر سمت مواد نمي‌رود.

فيل از بلک سبث و چند گروه ديگر هوي متال و بلک متال به عنوان تاثير گذارترين گروه‌ها و صداها در زمينه موسيقي خود نام مي‌برد.البته او به خواننده گروه آيرون ميدن را به عنوان تاثير گذارترين فرد در موسيقي خود اشاره مي‌کند.

انسلمو در چندين گروه ديگر نيز فعاليت قابل ملاحظه‌اي داشته است.
در 22 مي 1996 علي‌رغم دور بودن انسلمو از گروه و اينکه صداي او جداگانه ضبط شد و به آهنگها اضافه شد، آلبوم the great southern trendkill منتشر شد که از آن به عنوان مغفول‌ترين آلبوم پنترا ياد مي‌شود، با اينکه تک نوازي دايمبگ دارل در آهنگ floods در نظر مجله وورلد گيتار در جدول 100 تک نوازي برتر گيتار رده پانزدهم جاي مي‌گيرد.

در 13 جولاي 1996
فيل انسلمو به اثر مصرف هروئين اوردوز کرد.پس از اينکه قلبش تقريبا 5 دقيقه از کار افتاده بود به او آدرنالين تزريق کردند و وي را به بيمارستان بردند که البته انسلمو بسيار خوش‌شانس بود و دوباره به زندگي بازگشت و از هم‌گروهي‌هايش عذر خواهي کرد و گفت که ديگر سمت مواد نمي‌رود.

reinventing the steel هم در سال 2000 به بازار موسيقي عرضه شد و در جدول فروش رده چهارم را به خود اختصاص داد.

گروه پنترا کار خود را از سال 1981 آغاز کرد.

درابتدا نام گروه
Pantera's Metal Magic بود، که پس از حدودا يک سال نام آنرا با موافقت کل گروه به Pantera  تغيير دادند.

پيش از ارائه‌ي اولين آلبوم استوديويي ترکيب گروه تغييراتي داشت.ازين دست که در ابتدا برادران ابوت به نام‌هاي
ويني پال و دايمبگ دارل به عنوان پايه گذاران گروه و داني هارت، تري گليز و تامي بردفورد کار را شروع کردند، اما پس از چندي هارت از گروه خارج شد و رکس براون هم جاي تامي بردفورد را گرفت و چهار سال بعد هم فيل انسلمو به گروه اضافه شد.

دو آلبوم metal magic و projects in the jungle در سال‌هاي 1983 و 1984 منتشر شدند که البتهنه شهرت و نه موفقيت تجاري مناسبي به ارمغان آوردند و گروه همچنان نمي‌توانست هوادارانش را براي کنسرت آمدن و يا تهيه آلبوم ها قانع کند. اما با انتشار آلبوم سوم به نام i am the night موسيقي آنها شکل جدي تري به خود گرفت اما به علت پخش و توزيع نامناسب موفقيت تجاري خوبي نداشت.     

در سال‌هاي 1986 و 1987 انتشار آلبوم‌هاي خوب ساير گروه‌ها با سبک ثرش‌ متال، پنترا هم تصميم به تقويت موسيقي و ايجاد يک سري تغييرات شد، که در اين زمان
تري گليز که نام هنري ترنسي لي را براي خود انتخاب کرده بود، به علت تفاوت ديدگاه از گروه خارج شد.

پس از وي، گروه پيش از انتخاب
فيل انسلمو چند خواننده ديگر را امتحان کرده بود که سرانجام انسلمو به عنوان مناسب‌ترين گزينه به عنوان عضو پنترا معرفي شد.
   
با حضور انسلمو و انتشار آلبوم power metal نه تنها موسيقي بلکه همه چيز پنترا عوض شد و شکل سنگين‌تري و جدي تر و پر سر و صدا تر به خود گرفت، و يا به تعبيري به هوي متال نزديک‌تر شد.

پس از انتشار اين آلبوم
دايمبگ دارل براي حضور در گروه مگادث دعوت شد، اما چون در آنجا جايي براي برادرش نبود، قبول نکرد و در پنترا ماند و تمرکزش را روي آلبوم بعدي گذاشت.

آلبوم chowboys from hell در واقع اولين موفقيت نسبي تجاري را براي گروه به ارمغان آورد و در کنسرت‌هاي بزرگي شرکت کردند. برخي هواداران اين آلبوم را شروع رسمي پنترا مي‌دانند.


vulgar display of power در جدول فروش به رده44 رسيد، و همچنين تورهاي موفق پنترا ادامه پيدا کرد تا سال 1994 که آلبوم far beyond driven منتشر شد و رده اول جدول فروش امريکا و استراليا را به خود اختصاص داد و موفقيت بسيار بزرگي براي گروه بود.

(البته پس از بازگشت از تو در سال 1995
انسلمو کمي از گروه فاصله گرفت و اعضا فکر مي‌کردند که اين امر به خاطر شهرت به دست آمده بوده، در حالي که بعدا معلوم شد به خاطر کمر دردش الکل مصرف ميکرده که فراموش کند ولي اين کار روي حرفه موسيقي‌اش اثر گذاشته بود و از او خواستند که عمل کند اما چون اين کار را بين او و گروه فاصله مي‌انداخت و مجبور بود مدتي را بستري شود، نپذيرفت و به عنوان مسکن روي به هروئين آورد.)

در 22 مي 1996 علي‌رغم دور بودن انسلمو از گروه و اينکه صداي او جداگانه ضبط شد و به آهنگها اضافه شد، آلبوم the great southern trendkill منتشر شد که از آن به عنوان مغفول‌ترين آلبوم پنترا ياد مي‌شود، با اينکه تک نوازي
دايمبگ دارل در آهنگ floods در نظر مجله وورلد گيتار در جدول 100 تک نوازي برتر گيتار رده پانزدهم جاي مي‌گيرد.

در 13 جولاي 1996
فيل انسلمو به اثر مصرف هروئين اوردوز کرد.پس از اينکه قلبش تقريبا 5 دقيقه از کار افتاده بود به او آدرنالين تزريق کردند و وي را به بيمارستان بردند که البته انسلمو بسيار خوش‌شانس بود و دوباره به زندگي بازگشت و از هم‌گروهي‌هايش عذر خواهي کرد و گفت که ديگر سمت مواد نمي‌رود.
Studio Albums
Metal Magic (1983)
Projects in the Jungle (1984)
I Am the Night (1985)
Power Metal (1988)
Cowboys from Hell (1990)
Vulgar Display of Power (1992)
Far Beyond Driven (1994)
The Great Southern Trendkill (1996)
Reinventing the Steel (2000)

Terry Glaze

Birth name: Terrence Lee Glaze

Born:  November 29, 1964

Instruments: Vocals, Guitar
He is an Ohio-born and Texas raised singer who is most known for his work in American heavy metal bands Lord Tracy and during the glam metal years of Pantera.

Phil Anselmo

Birth name: Philip Hansen Anselmo

Born: June 30, 1968

Instruments: Vocals, guitar, bass guitar, drums
He is an American musician who is best known as the lead singer of the heavy metal band Pantera.

Dimebag Darrell

Birth name: Darrell Lance Abbott

Born:   August 20, 1966

Instruments: Guitar, vocals, bass, drums
He is an American musician, virtuoso guitarist, best known for being the founding member of the bands Pantera.

Vinnie Paul

Birth name: Vincent Paul Abbott

Born: March 11, 1964

Instruments: Drums, percussion
He is an American professional drummer and producer who is currently a member of the heavy metal band Pantera.

Rex Brown

Birth name: Rex Robert Brown

Born: July 27, 1964

Instruments:
Bass guitar, guitar, keyboards, vocals
He is an American musician and author, who is best known as the longtime bassist for Pantera.
“Music is the one incorporeal entrance into the higher world of knowledge which comprehends mankind but which mankind cannot comprehend.”

Ludwig van Beethoven
 
عزيزان و علاقه‌مندان به شرکت در بحث‌هاي مربوط به اين صفحه از وب سايت، خواشمند است که در کمال ادب و احترام به ابراز عقايد خود بپردازيد و از توهين به يکديگر و يا تمجيد بي مورد بپرهيزيد و به ارتقاء سطح مطالب کمک کنيد.

زيرا با توجه به عدم توانايي ذهني مردم يک سري از کشورها در استفاده از اينترنت گهگاه به موارد اين‌چنيني بر مي‌خوريم، که البته نظراتي که در آنها به هر چيزي توهين شده باشد، بي درنگ  پاک مي‌شوند.

با تشکر از همکاري شما. Poetry Of Music
'hope you enjoy our products.we're dedicated to providing the best Quality.
Welcome !